Kaderhuisartsen en diabetesexperts

Kaderhuisartsen diabetes

Zoek naar geregistreerde kaderhuisartsen diabetes.

DiHAG-leden

PostcodeNaamE-mailadresExpertise
1071 HTPetra Eldersp.elders@amsterdamumc.nl
1231 BGMariska Brinkersjmbrinkers@icloud.comZelfmanagement, leefstijl
1311 LHJutta Neumannjneumann@zorggroep-almere.nl
1324 WBHenk Kolehkole@zorggroep-almere.nlNeuropathie, zwangerschapsDM
1396 JZPaul Janssenpghjanssen@xs4all.nlScreening, richtlijnontwikkeling, medicamenteuze behandeling
1628 TTPeter Grootenhuisp.a.grootenhuis@zorgring.nlOrganisatie en behandeling
1813 SBHans van Wijlandwijlandvanhans@gmail.comVoeding, onderwijs
1862 EJAnnemarie Hofmanannemariehofman2@gmail.com
2134 SZArrianne Tangea.tange@gcoverbos.nl
2331 JESuzanne Bakkerbakker@gcstevenshof.nlOnderwijs
2496 RPCorinne Buytendijkcbuytendijk@hadoks.nlDiabetische voet
2544 KMMirjam Timmermanmtimmerman90@hotmail.comChronische nierschade
2563 AAAnneloes Kerssenakerssen@kerssenvanderwal.nl
2725 ARChris de Jongcadejong@kompashuisartsen.nl
2806 ABIneke Rutinginfo@ruting-ybema-huisartsen.nl
2922 CJJeroen Blankersj.blankers@gckrimpen.nlVoeding, retinopathie
3061 EMFerdinand van der Doesdoes@ezorg.nl
3142 NVWilma Ottenkamphuisartsanker@hcmaassluis.nl
3295 CTJochem Gouweloosinfo@jgouweloos.nl
3311 DHMichiel van der Venmichielvanderven@gmail.comCVRM/HVZ
3443 GGErik Winse.wins@planet.nlMedicamenteuze behandeling
3502 LBLisette Romijnl.romijn@lhv.nlOrganisatie, financiering, LHV
3514 ECJanneke Spitsbaard-Velmansspitsbaardvelmans@gmail.com
3544 AKBertien Hartbhart@lrjg.nlMedicamenteuze behandeling, persoonsgerichte zorg
3621 WCDiana Rietdijkd.rietdijk@vechtzorg.nl
3984 PBMaaike RondaPersoonsgerichte zorg, kinderen
4006 EAMarc Hulsm.huls@ecttiel.nlCVRM/HVZ, nefropathie, eHealth, onderwijs
4051 EWGijsbert van Herwaardengijsbert@gvherwaarden.nl
4223 NHKarianne Kuiperkuiper@huisartshoornaar.nl
4254 EABas Houwelinghouweling@langerhans.comOnderwijs, onderzoek, richtlijnen, Langerhans
4543 AZPetra de Keyserp.dekeijser@nucleuszorg.nlOrganisatie
4651 CMDragica Vukosavljevicd.vukosavljevic@zgwb.nlCVRM/HVZ, ook kaderhuisarts HVZ
4761 DSJan Petersj.peters@hethuisartsenteam.nl
4823 MKBerry van der Steen
5052 BLPaul van den Broekp.vandenbroek@frankischedriehoek.nl
5241 EDPauline HeijsteeDiabetische nefropathie
5283 CNEmma van Overbeeke-Kimmingseoverbeeke@devierkwartieren.nlDiabetische voet
5473 RBHester van Doorninck- Elshovehestervandoorninck@kpnmail.nlOrganisatie
5509 MHJaap Kroonj.kroon@pozob.nlDiabetische voet
5632 DAIlse Herfst
5845 BLPatrick Schrombgesp.schrombges@tunnishuisartsen.nl
5914 RJNasrin Sadrinasrinsadri@hotmail.comMedicamenteuze behandeling
6163 JTJeanny Zuijlenjzuijlen@meditta.nl
6217 KPJonas Göbbelsvankleef@ezorg.nlMedicamenteuze behandeling, bariatrische chirurgie, nefropathie
6227 BZJeroen Smeetsconsultgcheer@ezorg.nlMedicamenteuze behandeling, palliatieve zorg, kinderen
6417 VVJan Palmenj.palmen@ezorg.nl
6652 EJJan van HerpenDiabetische voet
6717 BNErwin Klein Woolthuise.p.kleinwoolthuis@huisarts.comScreening, richtlijnen
6951 BRJacqueline Berendsj.berends@hagenau.nlOnderwijs, organisatie
7001 EWMartin Willinkmwillink@ezorg.nl
7241 AARob de Vosrobbertjandevos@gmail.comDiabetes in arme landen
7312 NLLeen Berghoutlberghout@hoogzorg.nlPersoonsgerichte zorg
7334 DL Rykel van Bruggenj.a.r.vanbruggen@hoogzorg.nlCVRM, organisatie
7442LSJaap van Soestvansoest-huisartsenmaatschapmcn@ezorg.nlMedicamenteuze behandeling, CVRM/HVZ, organisatie
7772 LKHans van Hateren
7901ATMarijke Ng-A-ThamPreventie
8325 EMFrits Cleveringaf.g.w.cleveringa@icloud.comOrganisatie
9713 GZFarooq Saidf.a.said@umcg.nl
Guy Rutteng.e.h.m.rutten@umcutrecht.nl
Fianne van CleefLeefstijl
Simone van den Heuvelsvandenheuvel@artsenzorg.nlMedicamenteuze behandeling
Nellie JansMetformine
Marijke Jansenm.j.jansen@hcdo.nlConsultatie, organisatie
Jolien Janssenj.janssen-9@umcutrecht.nlCognitieve stoornissen
Karin Jonkerkarin_jonker@hotmail.comOnderwijs
Jacqui van Kemenadejacquivankemenade@gmail.comLeefstijl, voeding
Jan Maarten Tolkjm.tolk@outlook.comOrganisatie
Elly Wijburg-Smids